דבר המנהל

המטרה: "העצמת כל תלמיד מהמקום שלו" הדרך: יחס אישי ואקלים חינוכי מיטבי "

כל אדם צריך למצות את כוחו לעשות ככל אשר לאל ידו ולא לעשות עבודה למחצה לשליש ולרביע"

(הראשון לציון הרב יצחק נסים זצ"ל)

בית ספר תורה ומדע בכפר נולד מתוך הקהילה ויעודו מתן מענה מקיף לקהילה הדתית בכפר סבא והסביבה.

מתוקף יעודנו זה פיתחנו שיטות ודרכי פעולה לקידום והעצמה של מנעד רחב של תלמידים, על מנת להעצים ולקדם כל ילד ממקומו. כל תלמיד במהלך שהותו אצלנו עובר תהליך משמעותי, בסיום שנות הלימודים יוצא הבוגר להמשך חייו מצוייד בסט של ערכים ובארגז כלים משמעותי.

רובם המוחלט של בוגרינו ממשיכים במסגרות המשך תורניות: מכינות, ישיבות הסדר וישיבות גבוהות, חלקם גם במסלולי העתודה השונים ולאחר מכן משרתים שירות משמעותי בצבא. על כך יעידו בוגרינו הרבים.

כדי לתת מענה ומקום למגוון הרחב של התלמידים אנו מפעילים בבית הספר מערך גדול של תכניות, מסלולים, מגמות, מסלולי העשרה וכן מסלולים אישיים. בפן הערכי והחברתי אנו פועלים רבות, בית הספר מוציא לפועל מגוון נדיר של פעילויות איכותיות, שאין שני לו. גולת הכותרת של בית הספר היא היכולת להגיע אל כל תלמיד ותלמיד והיחס האישי המוענק לו.

בבית הספר התלמיד מרגיש את האיכפתיות של מוריו ויודע שהוא אינו רק גיליון ציונים או תעודת זהות, ברור לו שהמורים יתאמצו עבורו וידאגו להצלחתו ורווחתו.

היחס האישי מפתח יחסים טובים מאוד בין התלמיד והצוות החינוכי ולכן ישנו שיתוף הפעולה גדול מאוד וכבוד הדדי רב. בזכות פעולות אלו והצוות החינוכי הנפלא והמסור ברוך ה' אנו גאים בהצלחתנו הגדולה.

נתוני הבגרויות שלנו טובים מאוד. מעל 70% מבוגרינו ממשיכים במסגרות המשך של מכינות, ישיבות הסדר וגבוהות, ומסלולי עתודה למיניהם ולאחר מכן שירות משמעותי בצה"ל.

אנו, הצוות החינוכי של תורה ומדע, גאים מאוד בתלמידינו ובבוגרינו!

מזמינים אתכם להצטרף למשפחתנו המיוחדת ולהיות שותפים להצלחתנו הגדולה!

בברכה חי חדד

מנהל בית הספר